HP EliteDesk 705 G3 MT

  • 99,6% spokojenost zákazníků
  • 2 roky záruka
AMD PRO A10-8770 3.5GHz/8GB RAM/256GB SSD AMD Radeon R7/Win 10 Pro 64-bit
NPRA-MAR00066Skladem 4 ks s DPH:
-14%7 131 Kč
6 126 Kč
Výsledná cena
6 126 Kč

Nakonfiguruj si produkt podle svých představ
(konfiguraci více produktů je třeba provádět individuálně)

Vaše konfigurace

    • CPU AMD Quad-Core PRO A10-8770 (2M Cache, 3.5 GHz up to 3.8 GHz)
    • Stav produktu Jak nový
    • RAM 8GB DDR4
    • HDD 256GB SSD
    • Optická mechanika bez mechaniky
    • GPU AMD Radeon R7
    • OS Windows 10 Professional 64-bit
    • Značka HP
    • Barva černá
    • CASE Micro Tower
    • USB 2.0 4x USB 2.0 port
    • USB 3.1 6x USB 3.1 port
    • PCI Express x16 slot
    • PCI Express x4 slot
    • PCI Express x1 slot
    • PCI slot
    • VGA 15-pin (D-SUB) Port
    • DVI Port
    • DisplayPort
    • HDMI Port
    • Sériový port
    • Paralelní port

    Stavy a označení produktů.

    Technický stav všech námi prodávaných produktů je 100%. Pro všechny námi prodávané produkty platí plná záruka jako na nové produkty.    Záruka a kapacita batérií:


    batteryCARE+

    Notebooky s tímto označením mají novou nebo použitou baterii s více než 80% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.

    batteryCARE

    Notebooky s tímto označením mají použitou baterii s více než 60% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.    Stavy produktů podle jednotlivých kategorií:

    NOTEBOOKY

    JAK NOVÝ:
    Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tělo notebooku vypadá jako nové. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

    VELMI DOBRÝ:
    Garance kvalitní renovace od techsavers: Tělo notebooku může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
    Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

    PŘIJATELNÝ:
    Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tělo notebooku má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware notebooku je ovšem jako nový.
    Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky notebooku naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


    MONITORY

    JAK NOVÝ:
    Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Plastové části monitoru vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

    VELMI DOBRÝ:
    Garance kvalitní renovace od techsavers: Plastové části monitoru mohou mít viditelnější kosmetické vady (škrábanky či změna barvy plastu) a známky předchozího používání.Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

    PŘIJATELNÝ:
    Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Plastové části monitoru mají viditelnější kosmetické vady (škrábance či zažloutlý plast) a známky předchozího používání.
    Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky monitoru naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


    POČÍTAČE

    JAK NOVÝ:
    Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Počítač vypadá jako nový. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady (většinou na plastových částech).

    VELMI DOBRÝ:
    Garance kvalitní renovace od techsavers: Počítač může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (většinou na plastových částech).

    PŘIJATELNÝ:
    Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Počítač má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware počítače je však jako nový.
    Detailní fotky počítače naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


    AiO:

    JAK NOVÝ:
    Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

    VELMI DOBRÝ:
    Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
    Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

    PŘIJATELNÝ:
    Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části AiO viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware AiO je však jako nový.
    Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky AiO naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


    TISKÁRNY

    JAK NOVÝ:
    Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tiskárna vypadá jako nová. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady.

    VELMI DOBRÝ:
    Garance kvalitní renovace od techsavers: Tiskárna může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábanky či změna barvy plastu).

    PŘIJATELNÝ:
    Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tiskárna má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábance či zažloutlý plast). Hardware tiskárny je však jako nový.
    Detailní fotky tiskárny naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.

    MOBILY A TABLETY

    JAK NOVÝ:
    Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

    VELMI DOBRÝ:
    Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
    Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

    PŘIJATELNÝ:
    Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mají viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware je však jako nový.
    Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.    Reklamační podmínky


    Záruka sa vztahuje na chyby materiálu, nebo technické chyby, které vzniknou při výrobě zařízení.

    • Záruka sa nevztahuje na chyby, které vzniknou nesprávnou obsluhou, neodborným, nebo nepřiměřeným zacházením (především poškození plastových dílů výrobku, poškrábání displeje, které vznikne nesprávným čištěním, poškození způsobené nárazem...), použitím a instalací, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou, nebo poškození elektrostatickým výbojem.
    • Záruka sa dále nevztahuje na chyby, které vzniknou použitím nesprávneho, nebo chybného programového vybavení, ani na případné škody vzniklé v tomto důsledku.
    • Prodávající neručí za případnou ztrátu, poškození, nebo zneužití dat uložených na záznamových médiích výrobku. Před převzetím výrobku do opravy je povinností kupujícího zabezpečit si odpovídající zálohu potřebných dat a zabránit jejich možnému zneužití.
    • Prodávající negarantuje plnou kompatibilitu rozšiřujících komponentů zakoupených na jiném místě než u prodejce tohoto výrobku, pokud není tento komponent schválený prodejcem.
    • Záruka sa nevztahuje na škody vzniklé v důsledku živelné katastrofy, násilného poškození, povětrnostních vlivů, nebo provozováním v extrémně neobvyklých podmínkách.
    • Záruka zaniká v případě neoprávněného zásahu do výrobku osobou, která nebyla k zásahu výslovně prodávajícím splnomocněná.
    • Záruka také zaniká, pokud bude kupující navzdory upozornění hrubě porušovat zásady provozu a použití výrobku popsané v uživatelské příručce.
    • U notebooků sa záruka nevztahuje na baterii.

    Reklamační podmínky


    Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
    zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
     zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

    • Kupující je povinnen produkt dodaný prodávajícím zkontrolovat co nejdříve od dodání.Kontrolu musí kupující vykonat tak, aby zjistil všechny chyby, které je možné při přijímání odborné prohlídky zjistit.  
    • Kupující je povinnen všechny takto zjištěné chyby oznámit prodávajícímu ihned po tom, co chyby mohly být zjištěné po vynaložení přiměřené odborné prohlídky zjistit. 
    • Kupující je povinnen uplatňovat reklamaci písemně, telefonicky, resp. osobně v sídle prodávajícího. Vždy je potřebné nahlásit typ chybného výrobku a dalé co nejpodrobněji popsat charakter chyby a uvést kontaktní osobu (jméno, telefon), se  kterou je možné konzultovat případné podrobnosti.
    • Při reklamaci výrobku je kupující povinnen prokázat nákup a oprávněnost reklamace dokladem o zakoupení (faktura, příjmový doklad, příadně dodací list). Pokud se kupující neprokáže některým z uvedených dokladů, bude oprava považována za pozáruční.
    • Pokud kupující nahlásí chybu, na kterou se nevztahuje záruka (např. nebyly splněné podmínky záruky, chyba byla nahlášená omylem, po záruce  apod.), může prodávající požadovat uhrazení nákladů, které vznikly v souvislosti s odstraňováním nahlášené chyby objednavatelem v plné výši. Kalkulace servisního zásahu bude v tomto případě účtovaná podle aktuálně platných cen servisního střediska v místě uplatnění reklamace.

    1